English Kurdi Türkçe
251 93 00

KOMİSYONLAR

23.08.2017

Meclis 1.Başkan Vekili                                              Meclis 2.Başkan Vekili
Gülami Seyyit CENGİZ                                                İhsan ÇUBUK 

 

Meclis Katip Asil  Üyeler                                    Meclis Katip Yedek Üyeler

1- Güzel KIZOĞLU                                                   1- Bahar CAN
2- Uğur EREKLİ                                                        2- Mehmet Mahsun AYHAN  

  

 DAİMİ ENCÜMEN ÜYELERİ  

1- Gülami Seyyit CENGİZ
2 - Bahar CAN
3- İhsan ÇUBUK 

 

İMAR VE ŞEHİRCİLİK KOMİSYONU                                                                          
1- Uğur EREKLİ  (Komisyon  Başkanı)  
2- Necat ÖZBEY                                     
3- Gülseren AKKUM
4- Fırat BATMAZ
5- Hıdır ÇAKIN

 

PLAN BÜTÇE KOMİSYONU
1- Gülami Seyyit CENGİZ (Komisyon  Başkanı)
2-Sevdet ACAR 
3- Danyal BARÇİN                
4- Mehmet Şah  SAVAŞ
5- Mehmet BULUT
 

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
1- Mehmet Hasan FİDAN (Komisyon  Başkanı)  
2-Sevdet ACAR 
3- Zeki KANAY
4- Seyithan GÜZEL 
5- Abdulaziz  ALİOĞLU       

 

                                                                                                                                

 

 İNCELEME VE ARAŞTIRMA KOMİSYONU
 1-Muhammed AKAR (Komisyon Başkanı)
 2- Veysel MORAY  
 3- Ersel DOĞUÇ               
 4- Cihan AKTAŞ             
 5- Fehim ALTUN     

KADIN ERKEK EŞİTLİK VE KADIN  SORUNLARINI   ARAŞTIRMA KOMİSYONU
1-Güzel KIZOĞLU  (Komisyon Başkanı)
2- Evin YELBOĞA                                                                                                                                                                 3- Derya DAMLA                                                                                                                                                
4- Nevide ÇAKIR            
5- Hürü ATAY ATICI                                                                                                                               

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
1- İhsan ÇUBUK  (Komisyon Başkanı)
2- Veysi KUZU
3- Mahmut  KARDAŞ                                                                                                                                                                                         
4- Mehmet Mahsun AYHAN     
5- Bedii ÖTER                                         

EĞİTİM   VE  KÜLTÜR   KOMİSYONU
1- Gülami Seyyit CENGİZ  (Komisyon Başkanı)
2- Abdulhay OKUMUŞ 
3- Erhan BİLİR                                                                                                                                                             
4- Bedii ÖTER                         
5- Zülfükar TÜRE                                                    

ENGELLİLER  KOMİSYONU
1- Bahar CAN  (Komisyon Başkanı)
2- Remzi DAŞKIN 
3- Nevroz BULAK
4- İhsan CELALOĞLU                       
5- Filiz ÇAKMEN ACAR

HALKLA   İLİŞKİLER   KOMİSYONU
1- İhsan ÇUBUK  (Komisyon Başkanı)
2- Gülseren AKKUM 
3- Nevroz BULAK                                                                                                                                                             
4-Seyithan GÜZEL                      
5- Mehmet BULUT