English Kurdi Türkçe
251 93 00

KOMİSYONLAR

23.08.2017

Meclis 1.Başkan Vekili                                              Meclis 2.Başkan Vekili
Gülami Seyyit CENGİZ                                                İhsan ÇUBUK 

 

Meclis Katip Asil  Üyeler                                       Meclis Katip Yedek Üyeler

1- Güzel KIZOĞLU                                                     1- Bahar CAN

2- Uğur EREKLİ                                                          2- Mehmet Mahsun AYHAN     

 

 DAİMİ ENCÜMEN ÜYELERİ  

1- Gülami Seyyit CENGİZ                                               

2 - Bahar CAN

3- İhsan ÇUBUK 

 

İMAR VE ŞEHİRCİLİK KOMİSYONU                                                                          
1- Uğur EREKLİ  (Komisyon  Başkanı)  
2- Necat ÖZBEY                                     
3- Gülseren AKKUM
4- Fırat BATMAZ
5- Hıdır ÇAKIN

 

PLAN BÜTÇE KOMİSYONU
1- Gülami Seyyit CENGİZ (Komisyon  Başkanı)
2-Sevdet ACAR 
3- Danyal BARÇİN                
4-İbrahim Halil YUVANÇ                                                                                                                                              
5- Mehmet Şah  SAVAŞ

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
1- Mehmet Hasan FİDAN (Komisyon  Başkanı)                              
2- Hüsnü ASLAN

 3-Derya DAMLA                                                                                                                                           
4- Abdulaziz  ALİOĞLU                                                                                                                                       

  5- Seyithan GÜZEL     

 

      

 

                                                                                                                                                            İNCELEME VE ARAŞTIRMA KOMİSYONU
 1-Muhammed AKAR (Komisyon Başkanı)
 2- Veysel MORAY   
 3- Ersel DOĞUÇ               
 4- Cihan AKTAŞ             
 5- Fehim ALTUN     

 

KADIN ERKEK EŞİTLİK VE KADIN  SORUNLARINI   ARAŞTIRMA KOMİSYONU
1-Güzel KIZOĞLU  (Komisyon Başkanı)
2- Evin YELBOĞA                                                                                                                                                                

3- Derya DAMLA                                                                                                                                                
4- Nevide ÇAKIR            
5- Hürü ATAY ATICI                                                                                                                                            

 

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
1- İhsan ÇUBUK  (Komisyon Başkanı)
2-Mahmut  KARDAŞ 
3-  Danyal BARÇİN                                                                                                                                                                                       
4- Mehmet Mahsun AYHAN     
5-Ramazan ÖZDEMİR              

 

EĞİTİM   VE  KÜLTÜR   KOMİSYONU
1- Gülami SeyyiT CENGİZ  (Komisyon Başkanı)
2- Abdulhay OKUMUŞ 
3-Erhan BİLİR                                                                                                                                                             
4- Bedii ÖTER                         
5- Zülfükar TÜRE
                                                                                  

ENGELLİLER  KOMİSYONU
1- Bahar CAN  (Komisyon Başkanı)
2- Remzi DAŞKIN 
3-Yüksel ALMAS                                                                                                                                                            
4- İhsan CELALOĞLU                       
5- Filiz ÇAKMEN ACAR