English Kurdi Türkçe
251 93 00

BAĞLAR BELEDİYESİ BİR KIRSAL MAHALLEYİ DAHA ASFALT YOLLA TANIŞTIRDI

24.10.2021

Bağlar Belediyesi, şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunan Òvündüler Mahallesi'ne bağlı Tokaçlı Mezrası'nın uzun yıllardır yenilenmeyen ve atıl durumda olan yolunu yenileyerek 2 kilometrelik alanı asfaltladı.

Övündüler Mahalle Muhtarı Mustafa Akyüz, ilk kez bu kadar güzel bir yola kavuştuklarını belirterek ,"Vatandaşlarımıza değerli olduklarını hissettiren Belediye Başkanımız sayın Hüseyin Beyoğlu'na mahallem adına teşekkür ediyorum." ifadelerini kullanan.

Bağlar Belediyesi , kırsal yerleşim yerlerine yönelik yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Siverek yolu üzeri Karacadağ bölgesinde bulunan Övündüler Mahallesi'ne bağlı Tokaçlı Mezrası'nın yolunu yenileyerek asfaltla döşeyen

Bağlar Belediyesi'nin  çalışmasından sonra göz kamaştıran yeni yol , mahalle halkının hizmetine sunuldu.

"İLK KEZ BÖYLE BİR YOLUMUZ OLDU"

Bağlar Belediyesi'nin hizmetlerinden memnun olduklarını belirten Övündüler Mahalle Muhtarı Mustafa Akyüz, bugüne kadar ilettikleri taleplerin Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu tarafindan yerine getirildiğini söyledi.

Akyüz, "Tokaçlı mezramızın yolu çok kötüydü. Vatandaşlar bize şikayette bulunuyordu. Biz de bu durumu Belediye Başkanımız sayın Hüseyin Beyoğlu'na aktardı. Mezramızın yolu yenilenerek asfaltlandı.Başkanımıza ve emeği geçen belediye ekiplerine çok teşekkür ediyorum." dedi.