English Kurdi Türkçe
251 93 00

KURUMA TEHLİKESİ YAŞAYAN AĞAÇLAR İÇİN SULAMA TALİMATI

31.07.2021

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Selahaddin Eyyubi Mahallesi’ne yaptığı  ziyaret sırasında vatandaşların ilgi çekici talepleriyle karşılaştı, belediyenin ilgili birimlerine verdiği talimatlarla sorunların hemen çözülmesini istedi.  Mahallede bulunan ağaçların aşırı sıcaklardan dolayı kuruma tehlikesi  geçirdiğini belirten vatandaşların talebi üzerine sulama yapılması talimatını veren Başkan Beyoğlu,”Haftaya tekrar buraya geleceğim. Tüm sorunları çözmüş olarak görmek istiyorum” ifadelerini kullandı, vatandaşlardan her konuda özel cep telefonu hattından kendisine ulaşmalarını istedi.

VATANDAŞLARIN İLGİSİYLE KARŞILAŞTI, SORUNLAR İÇİN TALİMAT VERDİ

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin en büyük yerleşim yerleri arasında yer alan Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde vatandaşların ilgisi ile karşılaştı, kendisine iletilen sorunların zaman kaybedilmeden çözümü için belediyenin ilgili birimlerine telefonla talimat verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkanlarının her zaman halkın içinde olarak sorunlara vakıf olmalarını istediğini belirten Başkan Beyoğlu, 28 aydır bunu sahada hayata geçirerek çalıştıklarını ifade ederek vatandaşların sorun ve taleplerini büyük bir dikkatle dinledi. İşyerlerinde ziyaret ettiği vatandaşlara,”Bizler sizlere hizmetkarız. Emirlerinizi dinlemeye geldik. Bizden bir talebiniz var mı?” diye soran Başkan Beyoğlu, bazı vatandaşların aşırı sıcaklardan dolayı kuruma tehlikesi geçiren ağaçlarla ilgili şikayeti üzerine telefonla ilgili birimlere talimat vererek ağaçların düzenli olarak sulanmasını ve korunmasını istedi.

MAHALLENİN PARKINA YENİ OYUN PARKI KURULACAK

Kaldırım işgalleri için belediye ekiplerine talimat veren Beyoğlu,  caddede bulunan eğlence mekanlarına  yönelik yüksek sesli müzik şikayetleri için işletme sahiplerini ziyaret edip uyarılarda bulundu.

Mahallede temizlik seferberliği başlatılması için de yine belediyenin ilgili ekiplerine talimat veren Beyoğlu, mahallenin çocuk parkında oyun grubu kurulması için çalışma başlatılmasını sağladı.

Vatandaşların çeşitli konulardaki sorun ve taleplerini büyük bir titizlikle dinleyerek kendisine ulaşmaları için özel telefon numarasını veren Başkan Beyoğlu, gelecek hafta tekrar mahalleye gelerek yapılmasını istediği çalışmaları denetleyeceğini ifade etti.

“MAKAMLARIN VE İMKANLARIN SAHİBİ HALKIMIZDIR”

“Makamların ve imkanların sahibi halkımızdır” diyen Başkan Beyoğlu,kendisine ulaştırılan her sorunu çözmeyi  ödev olarak kabul ettiğinin altını çizdi. Beyoğlu,”Gelecek hafta tekrar bu mahallemizi ziyaret edeceğim. İletilen sorunların zaman kaybedilmeden çözüme kavuşturulmasını istiyorum. Tüm ekiplerimiz halka hizmet etmek adına büyük bir özveriyle çalışıyor, hepsine teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın her talebini olgunlukla karşılayıp yetki ve sorumluluk alanlarımıza göre çözmek zorundayız. 28 aydan bu yana yaptığımız gibi vatandaşlarımızın ayağına gidip onları dinlemeye ve beraber çözüm üretmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.