English Kurdi Türkçe
251 93 00

BAĞLAR BELEDİYESİ İHTİYAÇ SAHİBİ ÇOCUKLARI VE AİLELERİ BAYRAM ÖNCESİNDE SEVİNDİRMEYE DEVAM EDİYOR

16.07.2021

Bağlar Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı gereği Kurban Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla ilçede tespit edilen 100’e yakın çocuk ve çok sayıda aileye  belediyenin giyim mağazası üzerinden yeni bir giyim desteği sağlandı.

“Gönül, sosyal ve hizmet belediyeciliği “ şiarıyla hareket eden Ak Partili Bağlar Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde ilçede bulunan dar gelirli ve  ihtiyaç sahibi vatandaşları sevindirmeye devam ediyor. Aralarında 100’e yakın çocuğun bulunduğu çok sayıda aile Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla önce tespit edildi, ardında belediyenin ek hizmet binasına davet edildi. Başkan Beyoğlu, eşi Dürdane Beyoğlu ve Ak Parti Bağlar İlçe Başkanı Ahmet Maruf Demir ile birlikte ihtiyaç sahibi vatandaşları karşılayarak bir süre sohbet eden, sorun ve taleplerini dinleyen  Başkan Beyoğlu, çeşitli kalemlerden oluşan giyim ürünlerinin bulunduğu çantaları takdim etti.

“MİLLETİN KAYNAKLARI MİLLETİN HİZMETİNDE”

Belediyenin imkanlarının aslında milletin öz kaynakları olduğunu belirten Başkan Beyoğlu,”Kadirşinas halkımızın en tabii hakkı olan imkanları yine halkımızın hizmetinde değerlendirmeye devam ediyoruz. Bayrama has bir çalışma değil aslında. Biz  normalde yılın her günü ve her döneminde bu sosyal dayanışmayı ortaya koyuyoruz. Bayram öncesinde de bu konuda ihtiyaç sahiplerini tespit ederek bayramlık olarak ifade ettiğimiz hediyelerini takdim  ettik. Yeter ki milletimiz, çocuklarımız mutlu olsun. O yeter bize. “ dedi.