English Kurdi Türkçe
251 93 00

TAM KAPANMA DÖNEMİNDE GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ ZİYARETLERİ

2.05.2021

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ,İçişleri Bakanlığı'nı genelgesiyle uygulanan "Tam Kapanma" sürecinde vatandaşlarla buluşmak için yeni ev ziyaretlerine başladı.

Her gün çok sayıda aileyi ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinleyen Beyoğlu,"İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek oluyoruz. Hepsinden önemlisi gönüllerini ve dualarını kazanıyoruz " ifadelerini kullandı.

Hafta sonundaki ziyaretlere Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Suna Kepolu Ataman da katıldı.

GÜNDE ORTALAMA 5 AİLEYE ZİYARET

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, pandemi nedeniyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarında eşi Dürdane Beyoğlu ile sokak sokak ve cadde cadde gezerek vatandaşların evlerine misafir oluyor.

Günde ortalama 5  aileyi ziyaret eden Beyoğlu, hem sorun ve taleplerini dinliyor, hem ihtiyaçlarını karşılayarak Ramazan ayında yüzlerini güldürüyor.

Hafta sonunda yapılan ev ziyaretlerine Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Suna Kepolu Ataman da katılırken, vatandaşların ilgisi nedeniyle renkli görüntüler yaşandı.

"Gidemediğimiz herkese ulaşmak istiyoruz " diyen Başkan Beyoğlu, bu yolla bir çok sıkıntıyı yerinde tespit edip çözüme kavuşturma imkanı bulduklarını söyledi.

"BİR ÇOK SORUNU YERİNDE TESPİT EDİP İHTİYAÇLARINI KARŞILIYORUZ "

Beyoğlu,"Bir yandan pandemi süreci diğer yandan içinde bulunduğumuz Ramazan ayı. Haliyle sorumluluğumuz artmış durumda. Hedefimiz bugüne kadar ulaşamadığımız tüm vatandaşlarımıza ulaşmak. Belediye başkanının görevi evvela halka hizmetkar olmaktır. Mesuliyetimiz ağırdır. Bir vatandaşımızın sorunu varsa çözmek bizim vazifemizdir. Cumhurbaşkanımızın millete olan sevdasından almış olduğumuz manevi güç ile yine kendisinin selamlarını ileterek vatandaşlarımızın evlerine misafir oluyoruz. Kimin ne sorunu varsa birebir şahit olarak ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılıyoruz. Halkımız çok nezih bir halktır, bu ziyaretlerimizden memnun kalıyorlar. Bize olan sevgilerini gösterip dua ediyorlar, biz de halkımızı çok seviyoruz. Sosyal ve gönül belediyeciliği ile halkımızın gönlünde yer edinmeye ve dualarına mazhar olmaya devam edeceğiz inşallah " dedi.

Beyoğlu, ziyaretler sırasında çocuklara çeşitli hediyeler takdim edip gösterdiği yakın ilgi ile de dikkat çekiyor.