English Kurdi Türkçe
251 93 00

BAŞKAN BEYOĞLU’NDAN ÜÇÜZLERİ OLAN AİLEYE BEBEK ÇANTASI HEDİYESİ

23.02.2021

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Yeniköy Mahallesi’nde “çat-kapı” olarak gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde üçüz bebekleri olduğunu öğrendiği Atman ailesine içinde bebeklerin ihtiyaçlarının olduğu bebek çantaları hediye etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettiği aile ile bir süre sohbet eden Beyoğlu,bir kız ve iki erkek kardeşten oluşan üçüz bebeklerle yakından ilgilenerek,”Çocuklar evin bereketidir. Allah sizlere böyle bir bereket nasip etti” ifadelerini kullandı.

ÜÇÜZ BEBEKLERİ OLAN AİLEYE MİSAFİR OLDU

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte Yeniköy Mahallesi’nde ev ziyaretleri gerçekleştirdi. Vatandaşların kapılarını tek tek çalarak sorun ve taleplerini dinleyerek hatırlarını soran Beyoğlu, girdiği bir evde üçüz bebekler olduğunu öğrenince bir süre aileye misafir oldu. Salih ve Mihriban Atman  çiftinin Pınar, Çınar ve Baran isimlerini taşıyan üçüz bebekleriyle yakından ilgilenen Beyoğlu, içerisinde bebeklerin ihtiyaçlarının olduğu bebek çantalarını takdim etti, maddi durumu iyi olmayan aileye de ayni ve nakdi destek sağladı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN “EN AZ 3 ÇOCUK” VURGUSUNA  ATIFTA BULUNDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın nüfusun yaşlanma riskine karşı sık sık yaptığı “ en az 3 çocuk” vurgusuna atıfta bulunan Başkan Beyoğlu,aileyi tebrik ederek çocukların evin bereketi olduğunun altını çizdi. Beyoğlu,”Sizlere sayın cumhurbaşkanımızın selamlarını ve iyi niyet dileklerini getirdik. Çocuklar bizlere Allah’ın lütfü ve evlerimizin bereketidir. Allah sizlere böyle bir bereket etti. Rabbim üç yavrumuza da hayırlı ve sağlıklı ömür nasip etsin.” dedi.

Atman ailesi de ziyaret ve hediyeler nedeniyle Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.