English Kurdi Türkçe
251 93 00

ÖNCE YOLLARINI YAPTI,SONRA DAVET ÜZERİNE MAHALLEYE MISAFİR OLDU

20.11.2020

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,göreve geldikten sonra 140 kilometre yeni yol kazandırdığı Karacadağ bölgesindeki kırsal yerleşim yerlerine vatandaşların daveti üzerine çıkarma yaparak günü Alatosun bölgesinde geçirdi.

Vatandaşların sevgi gösterisi ile karşıladığı Beyoğlu,Cuma namazını burada kıldı ve tamamlanan yol çalışmalarını inceledi.

HİZMET REKORU KIRILAN BÖLGEYE ÇIKARMA YAPTI

Önce göreve geldikten sonra yılların ihmali olan çevredeki yerleşim yerlerinin yol sorununu çözdü,ardında da gönül bağı kurduğu mahalle ve mezra sakinlerinin daveti üzerine buralara misafir olarak halkla buluştu.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,36 mahalle olmak üzere 92 yerleşim yerinden oluşan kırsal bölgelere 20 ayda 140 kilometre yeni yol kazandırarak ilçe tarihinin hizmet rekoruna imza attığı Karacadağ bölgesine çıkarma yaptı.

ÖNCE CUMA NAMAZI,ARDINDA HİZMET KAZANDIRILAN YERLERE İNCELEME

Alatosun bölgesinde Karacadağ Mahalle  muhtarı Adem Karacadağ  ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Beyoğlu,cuma namazını vatandaşlarla beraber mahalle camisinde eda etti.

Daha sonra bölgedeki yerleşim yerlerine kazandırılan yeni yolları ve hizmetleri yerinde inceleyen Beyoğlu'na vatandaşlar yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti aktararak teşekkür etti.

Vatandaşların çeşitli konulardaki taleplerini dinleyerek çözüm için ilgili birimlere talimat veren Beyoğlu,gördüğü ilgiden dolayı memnun bir şekilde bölgeden ayrıldı.