English Kurdi Türkçe
251 93 00

GAZETECİ/YAZAR YAVUZ DONAT’TAN BAŞKAN BEYOĞLU’NA ZİYARET

6.02.2020

Gazeteci-yazar Yavuz Donat, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu ziyaret etti.
 Diyarbakırspor eski başkanı Dr. Abdurrahman Yakut’un da hazır bulunduğu ziyarette Donat, “Off The Record” ismini verdiği son kitabını Başkan Beyoğlu’na takdim etti.”Yavuz Donat gibi ülkemizin önemli değerini ağırlamaktan mutluluk duyduk” diyen Beyoğlu ise Donat’a, Diyarbakır’ı simgeleyen fincan takımı hediye etti.
“Yazdığı Yazılar İle Bizlere Işık Tutuyor”
Bölge ile ilgili araştırmalar yapmak üzere Diyarbakır’a gelen gazeteci-yazar Yavuz Donat, Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na ziyaret gerçekleştirdi. 
Yavuz Donat ve Diyarbakırspor eski başkanı Dr. Abdurrahman Yakut’u makamında ağırlayan Başkan Beyoğlu, Türk basınının usta isimlerinden olan Yavuz Donat’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Beyoğlu,”Yavuz Donat ülkemizin çok önemli bir değeri olup yazdığı yazılar ile bizlere ışık tutmaktadır. Böyle bir değeri ağırlamaktan mutluluk duyduk”  ifadelerini kullandı.
Son Kitabını Hediye Etti
Gazeteci-yazar Yavuz Donat da yakın ilgisinden dolayı Başkan Beyoğlu’na teşekkür ederek “Off The Record” ismini verdiği son kitabını imzalayarak Başkan Beyoğlu’na takdim etti.
Samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Beyoğlu da Diyarbakır’ı simgeleyen fincan takımını Donat’a takdim etti.
Ziyaretin sonunda Başkan Beyoğlu tarafından uğurlanan Donat, Diyarbakır’da başka ziyaretlerde de bulunduktan sonra kentten ayrılacak.