English Kurdi Türkçe
251 93 00

BAŞKAN BEYOĞLU YENİ YILA GİRİLİRKEN YETİMLERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

1.01.2020

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,yılın son saatlerinde gerçekleştirdiği esnaf ve ev ziyaretleriyle vatandaşlarla bir araya geldi.

Yoksul ve dar gelirli vatandaşların yaşadığı mahallelerde sürpriz ziyaretler gerçekleştiren Beyoğlu,yetim çocukları olan aileye misafir olarak verdiği hediyelerle çocukların yüzünü güldürdü.

5 Mahalleye Ziyaret Turu

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,2019 yılının son ve 2020 yılının ilk saatlerinde sokaklardaydı.

Eşi Dürdane Beyoğlu ve AK Parti Bağlar İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatime Alakuş ile birlikte Körhat,Fatih,Muradiye,Mevlana Halit ve Şeyh Şamil mahallerinde önce esnafları ziyaret eden Başkan Beyoğlu,ardında da yoksul ve dar gelirli ailelerin kapılarını çalarak sorun ve taleplerini dinleyerek moral verdi.

Yetim Çocukları Sevindirdi

Ev ziyaretleri sırasında geceye damga vuran olay,yetim çocukları olan aileye gerçekleştirilen ziyaret oldu.Çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Beyoğlu,çeşitli hediyeler takdim ederek yetimlerin yüzünü güldürdü.

Ziyaretler sırasında vatandaşlarla sıcak ve samimi diyaloğlar yaşanırken,Başkan Beyoğlu yeni yılda da vatandaşlarla bir araya gelerek gönül belediyeciliğine devam edeceklerini söyledi.

"Vatandaşlarla Bir Araya Gelmek Bizim İçin Yaşam Biçimi "

Beyoğlu,"Vatandaşlarımızla bir araya gelip onlarla dertlenmeyi yaşam biçimi haline getirdik.Samimiyet,gayret ve tevazü bizim olmazsa olmazlarımızdandır.Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğindeki bu kutlu hizmet  mücadelesinde hizmet,sosyal ve gönül belediyeciliğini bir arada yürütmeye devam edeceğiz."diye konuştu.