English Kurdi Türkçe
251 93 00

BAŞKAN BEYOĞLU’NDAN CUMHURİYET BAŞSAVCISI AHMET YAVUZ’A  “HAYIRLI OLSUN”  ZİYARETİ

5.08.2019

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Bağlar, HSK 1. Dairesi'nin adli ve idari yargı 2019 yılı ana kararnamesi ile Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Ahmet Yavuz’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Nezaket Amaçlı Ziyaret

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, HSK 1. Dairesi'nin adli ve idari yargı 2019 yılı ana kararnamesi ile Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Ahmet Yavuz’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Görüşme samimi bir ortamda geçti.

Başsavcı Yavuz tarafından karşılanan Başkan Beyoğlu,belediye olarak tüm kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde çalışmaya önem verdiklerini dile getirdi.

“Uyum İçinde Çalışmaya Önem Veriyoruz”

Daha önce savcı olarak Diyarbakır’da görev yapmış olan Başsavcı Yavuz’un Diyarbakır’ı tanıyan ve bilen bir hukuk adamı olmasının kent için önemli bir avantaj olduğunu belirten Başkan Beyoğlu,”Görev yaptığı yerlerde önemli başarılara imza atan sayın başsavcımızın bu çizgiyi Diyarbakır’da da devam ettireceğine inanıyoruz.Bizim için kurumlarla uyum içinde çalışarak kentimize hizmet etmek önemlidir” dedi.

Başsavcı Ahmet Yavuz da anlamlı ziyaret nedeniyle Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.