English Kurdi Türkçe
251 93 00

KOMİSYONLAR

23.08.2017

08/04/2014 TARİH İTİBARI İLE - İHTİSAS KOMİSYONLARIN İSİM LİSTESİ

1-Meclis 1.Başkan Kesuman TAŞLI

2-Meclis 2.Başkanı Cebrail KURT

Katip Asil Üyeler                      Katip Yedek Üye

1-Perihan AKTAŞ                      1-Halime BAYRAM

2- Ramazan ÖZÇELİK               2-Veysi KUZU

1) DENETİM KOMİSYONU                                               DAİMİ ENCÜMEN ÜYELERİ

1)Rıfat TURFAN (Komisyon Başkanı)                               1- Yüksel ALMAS

2- Selahattin ÖZDEMİR                                                   2- Mehmet ORUÇ     

3-  Pervin AYLİ YAĞIZ                                                    3- Ayfer ÖZSOY

4- Nezire BARAN

5- Dilek SULAK

2)İMAR VE ŞEHİRCİLİK KOMİSYONU

1-Mehmet Şirin GÜRBÜZ  (Komisyon Başkanı)

2-Kesuman TAŞLI

3-Abdulaziz YİĞİT

4-Metin BALKAYA

5-Nezire BARAN

3) PLAN BÜTÇE KOMİSYONU                               

1- Selahattin ÖZDEMİR   (Komisyon Başkanı)                    

2- Halime BAYRAM                                               

3- Cebrail KURT                                                  

4- Ahmet Fikret ÖCAL                                          

5-  Pervin AYLİ YAĞIZ 

4) ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

1- Ramazan ÖZÇELİK  (Komisyon Başkanı)                       

2- Kesuman TAŞLI                                                             

3- İzzet ASLANLI                                                        

4- İhsan ÇUBUK

5- Perihan AKTAŞ

5)İNCELEME VE ARAŞTIRMA KOMİSYONU               

1- Rıfat TURFAN   (Komisyon Başkanı)             

2- Abdulkadir ANAR

3- Yüksel ALMAS

4- Muhammed AKAR

5- Ayfer ÖZSOY

6)KADIN SORUNLARINI ARAŞTIRMA KOMİSYONU

1- Yüksel ALMAS     (Komisyon Başkanı)

2- Halime BAYRAM

3- Kesuman TAŞLI

4- Dilek SULAK

5- Nezire BARAN

7)HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

1- Nevriye ÇUR   (Komisyon Başkanı)                    

2- Selam TAŞ

3- Nasir YENTAR

4- Ali Serdar TUNCER

5- Ayfer ÖZSOY

8)GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU:

1-Veysi KUZU           (Komisyon Başkanı)

2- Mehmet Şirin GÜRBÜZ

3- Abdurrahman GÜLEÇ

4- Sedat GÜLTEKİN

5- Perihan AKTAŞ

9)KADIN –ERKEK EŞİTLİK KOMİSYONU

1- Halime BAYRAM      (Komisyon Başkanı)        

2- Rıfat TURAN

3- Naşide TOPRAK

4- Ensari ENSARİ

5- Nezire BARAN

10)EĞİTİM VE KÜLTÜR KOMİSYONU

1- Felat ÖZSOY   (Komisyon Başkanı)                                              

2- Nevriye ÇUR                                                                    

3- Cebrail KURT                                                                          

4- Fehmi DEMİR

5- Perihan AKTAŞ

11)ENGELLİLER KOMİSYONU

1-Mehmet ORUÇ      (Komisyon Başkanı)

2-Eşref GÜLER

3-Naşide TOPRAK

4-Hazim GÖNEN

5-Pervin Ayli YAĞIZ