English Kurdi Türkçe
251 93 00

KOMİSYONLAR

23.08.2017

                             03.04.2018    İHTİSAS KOMİS YONLARIN  İSİM  LİSTESİ

 

Meclis 1. Başkan Vekili                                       Meclis 2. Başkan Vekili  
Kesuman TAŞLI                                                        Cebrail KURT 

 

Meclis Katip Asil Üyeleri                                        Meclis Katip Yedek Üyeleri  
1-Perihan AKTAŞ                                                     1- Halime BAYRAM 
2-Ramazan ÖZÇELİK                                               2- Veysi KUZU

 

DENETİM KOMİSYONU                                        DAİMİ ENCÜMEN ÜYELERİ                                      

1-Veysi KUZU  (Kom. Bşk.)                                         1-Kesuman TAŞLI                                                               
2- Halime BAYRAM                                                     2-Selam TAŞ                                                                 
3- Nasir YENTAR                                                          3-Abdurrahman GÜLEÇ                                                                                                                            
 4- Ensari  ENSARİ                                                                                               
 5- Pervin AYLİ YAĞIZ                                                                                         

 

İMAR VE ŞEHİRCİLİK KOMİSYONU
1- Nevriye ÇUR  (Kom. Bşk.)                                        
2- Rıfat TURFAN
3-İhsan ÇUBUK
 

PLAN BÜTÇE KOMİSYONU
1-Selahattin ÖZDEMİR  (Kom. Bşk.)                                        
2- Cibrahil KURT
3- Ahmet Fikret ÖCAL

 

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU
1- Kesuman TAŞLI   (Kom. Bşk.)                                         
2- Ramazan ÖZÇELİK 
3- Metin BALKAYA

 

İNCELEME VE ARAŞTIRMA KOMİSYONU
 1- Abdurrahman GÜLEÇ   (Kom. Bşk.)                                                                                               
 2- Abdulkadir ANAR
 3- Mehmet Halim AKYÜZ
 

KADIN  SOR.  ARAŞTIRMA KOMİSYONU
1- Halime BAYRAM   (Kom. Bşk.)                                           
2- Yüksel ALMAS 
3- Dilek SULAK
 

HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU
1- Nasir YENTAR   (Kom. Bşk.)                                          
2- Mehmet Şirin GÜRBÜZ
3- Ali Serdar TUNCER
 

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU
1- Veysi KUZU  (Kom. Bşk.)                                          
2- İzzet ASLANLI
3- Sedat GÜLTEKİN
 

KADIN –ERKEK  EŞİTLİK KOMİSYONU
1- Salih ASLAN  (Kom. Bşk.)                                          
2- Naşide TOPRAK
3- Ensari ENSARİ
 

EĞİTİM   VE  KÜLTÜR   KOMİSYONU
1- Selam TAŞ  (Kom. Bşk.)                                          
2- Eşref GÜLER
4-Fehmi DEMİR

                                                                                              

ENGELLİLER  KOMİSYONU
1- Mehmet ORUÇ  (Kom. Bşk.)                                          
2- Abdulaziz YİĞİT
3- Hazim GÖNEN